НУЦЗ України є лідером серед закладів вищої освіти силових структур держави: результати міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities

28 липня на офіційному сайті www.webometrics.info оприлюднений рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities 2023 (Edition 2023.2.0).

Серед 300 кращих вишів України, представлених в рейтингу, Національний університет цивільного захисту України досяг найвищих показників у системі підготовки кадрів для МВС та інших силових структур нашої держави, посівши 69 місце.

Webometrics Ranking of World's Universities  - це один з найбільш авторитетних міжнародних рейтингів університетів світу. Він формується вже 19 років та охоплює більше 32 тисяч університетів з усього світу.

Рейтинг складається на підставі декількох показників. Один з таких - місце університету у рейтингу цитування Google Scholar. Головна ідея рейтингу полягає в оцінюванні наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представленості університету у вебпросторі.

Результати рейтингу дають оцінку присутності університету в Інтернеті, рівень значущості та відкритості публікацій університету в науковому всесвітньому середовищі, а також рівень цитування публікацій за показниками наукометричної бази Scopus.