Переможцями та призерами чемпіонату України з військово-спортивного багатоборства стали спортсмени НУЦЗУ

28-30 жовтня в місті Полтава відбувся чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства. У змаганнях взяли участь 235 спортсменів із 13 регіонів нашої держави. До складу збірної команди Харківської області увійшли 13 спортсменів Національного університету цивільного захисту України. У запеклій боротьбі вихованці викладача кафедри фізичної підготовки університету, континентального чемпіона світу з боксу, майстра спорту України, тренера збірної команди НУЦЗУ із рукопашного бою Валентина Головка взяли перші та призові місця. Так, І місце у ваговій категорії 60 кілограмів (Б-3) посів Феклін Реал, у ваговій категорії 75 кілограмів (Б-2) - Пономаренко Андрій; у ваговій категорії 90 кілограмів (Б-3) - Колісник Артем; у ваговій категорії 100 кілограмів (Б-1) - Мєдєнцев Микита та (Б-3) Міщенко Влад. Срібними призерами стали: у ваговій категорії 65 кілограмів (Б-2) Бойко Микита, у ваговій категорії 75 кілограмів (Б-3) Кудля Андрій, у ваговій категорії 75 кілограмів (Б-1) Середа Микола, у ваговій категорії 80 кілограмів (Б-3) Денисенко Денис, у ваговій категорії  100 кілограмів (Б-3) Мєдєнцев Микита. Бронзу у ваговій категорії 70 кілограмів (Б-1) виборов Бойко Ігнатій.