Практичні психологи ДСНС на базі НУЦЗУ підвищили свій фах (Відео)

24 вересня на базі Національного університету цивільного захисту України завершилось навчання практичних психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо надання психологічного супроводу учасників АТО/ООС.
Так, цього дня було проведено круглий стіл “Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності ДСНС України”, ознайомлення з науковими друкованими виданнями фахівців навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології та кафедри психології діяльності в особливих умовах.
Протягом навчання практичні психологи з різних регіонів нашої держави поглибили свій досвід щодо психологічної допомоги учасникам АТО/ООС після перебування у зоні військового конфлікту, засвоїли нові форми та методи психологічної діагностики та корекції, взявши участь у різноманітних тренінгах, проведених науковцями університету, а також обмінялись досвідом.
Після завершення курсу підвищення кваліфікації кожний із учасників отримав відповідне свідоцтво.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова