Працівники факультету пожежної безпеки НУЦЗ України перевірили проходження виробничої практики курсантами на базі ГУ ДСНС у Сумській області

15-16 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки НУЦЗ України здійснили перевірку проходження виробничої практики курсантами 4-го курсу в територіальних підрозділах ГУ ДСНС України у Сумській області.

До заходу долучилися представники керівництва Сумського гарнізону.  Було проведено співбесіди з кожним керівником виробничої практики курсантів, здобувачами вищої освіти, обговорено проблемні питання, які виникали під час проходження практики. Отримані відгуки та рекомендації будуть використані з метою удосконалення освітнього процесу.

Загалом, керівництво Сумського гарнізону та виробничої практики визначили високий рівень підготовки курсантів, їх вмотивованість до засвоєння теоретичних і практичних знань.