Рятувальна та загальна фізична підготовка: курсанти 3-го курсу відпрацювали техніку спуску потерпілого, який завис на страхувальному канаті

02 травня доцент кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України Максим Демент провів практичне заняття з дисципліни «Рятувальна та загальна фізична підготовка». Учасниками заходу з теми «Техніка спуску потерпілого, який завис на страхувальному канаті. Рятувальник підходить знизу» стали здобувачі вищої освіти 3-го курсу факультету цивільного захисту. Курсанти відпрацювали дії рятувальника-верхолаза під час рятування постраждалих, які зависли на канатах при виконанні висотно-верхолазних робіт, а також порядок дій рятувальника-верхолаза, який проводить рятувальні роботи підходячи до постраждалого знизу.