Символ свободи, єдності та незалежності: в НУЦЗ України відзначили День Державного Прапора і День міста-героя Харкова

Щороку 23 серпня вся Україна святкує День Державного Прапора. У цю знакову дату 1991 року народні депутати внесли до сесійної зали  Український прапор і наступного дня оголосили про незалежність України. Цього дня також відзначають День міста-героя Харкова.

Т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Олег Семків привітав особовий склад та курсантів закладу вищої освіти зі святами та побажав найшвидшої ПЕРЕМОГИ. Олег Семків наголосив: «Національний університет цивільного захисту України пишається своїм харківським корінням, живе та працює під Українським стягом. І так буде завжди! Бажаю всім нам вірити в свої сили, любити свою країну, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за нашу державу та її майбутнє».

Під час святкового шикування на фасаді НУЦЗ України підняли синьо-жовтий стяг і вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих за свободу та незалежність України.

З нагоди свята Грамотою університету нагородили курсантку 1-го курсу НУЦЗ України факультету оперативно-рятувальних сил Ксенію Заруєву та командира відділення - водія навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗ України Сергія Губського.

Начальник відділу по роботі з перемінним складом НУЦЗ України Андрій Нєдов та командир відділення навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗ України Олександр Мізяк  отримали Подяки Харківського міського голови.