Співробітники НУЦЗУ у рамках волонтерського руху відвідали ветерана Другої світової війни

13 квітня співробітники Національного університету цивільного захисту України у рамках волонтерського руху, що розпочався в університеті у цей непростий для всіх людей період, відвідали ветерана Другої світової війни Семена Івановича Мішеніна, який мешкає у Московському районі Харкова. В умовах карантину дідусь залишився у своїй домівці сам. Тож, начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю НУЦЗУ Сергій Мішенін та провідний фахівець цього ж відділу Вікторія Коленко, а також начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Юрій Хуртов відвідали шанованого ветерана, поспілкувались із ним, взнали про стан здоров'я, а також надали необхідну допомогу.
У цей непростий для всіх людей період багато хто із літніх громадян, що мешкають поруч із вами, залишились сам-на-сам зі своїми проблемами. Тож, не зволікайте: якщо можете придбати їм продукти харчування та ліки, сплатити за комунальні послуги або надати якусь іншу необхідну допомогу — зробіть це!

Прес-служба НУЦЗУ