Спортсмени НУЦЗУ стали бронзовими призерами кубку України з панкратіону та греплінгу

06-10 березня  2019 року у місті Черкаси  пройшов фінал кубку України з панкратіону та греплінгу. Спортсмени збірної команди Національного університету цивільного захисту України з боротьби самбо також взяли участь у спортивних перегонах.

В запеклій боротьбі призові місця посіли :

-  ІІІ місце з греплінгу у ваговій категорії  до 78 кілограмів посів спортсмен 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Бичков Станіслав;

-  ІІІ місце з греплінгу у ваговій категорії    до 84 кілограмів посів спортсмен 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Лисенко Олексій;

- ІІІ місце з греплінгу у ваговій категорії   понад 100 кілограмів посів спортсмен 3-го курсу факультету соціально-психологічного факультету  Жевжик Владислав.

Вони є вихованцями тренера збірної НУЦЗУ з рукопашного бою Олександра Хмелюка.

Прес-служба НУЦЗУ