Студенти НУЦЗУ отримали дипломи ІІІ ступеня у Всеукраїнському кон-курсі наукових робіт серед закладів вищої освіти системи МВС

23 грудня ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий вручив дипломи ІІІ ступеня студентам 3-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки, які навчаються за освітньою програмою «Екологічна безпека», Олександрові та Олегу Кусковим. Хлопці стали призерами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед закладів вищої освіти, які належать до сфери управління міністерства внутрішніх справ України, за номінацією «Цивільна безпека». Їхнє наукове дослідження «Оцінка ризику для здоров’я населення внаслідок забруднення річки Лопань в Харківській області» виконувалось під чітким керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки університету Олена Бригада.