Тактична медицина на мінному полі: фахівці НУЦЗ України вчились надавати домедичну допомогу в екстремальних умовах

В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа, а особливо, якщо ви – сапер. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати допомогу постраждалому. В рамках курсу підготовки майбутніх керівників піротехнічних підрозділів ДСНС, серед яких були працівники кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України, представники громадської організації «Народна вища школа «Вовчок»» провели навчальний тренінг з тактичної медицини на мінному полі.

Метою тренінгу було навчити особовий склад швидким та правильним діям щодо надання домедичної допомоги постраждалим за системою MARCH. Найкращим способом отримати всі необхідні знання, є звичайно ж практичне відпрацювання. Учасники тренінгу навчалися оцінювати стан постраждалого, накладали турнікети та тиснучі бандажі, тампонувати рани, відновлювати прохідність дихальних шляхів та правильно проводити евакуацію постраждалого.