Талановита молодь НУЦЗУ взяла участь у конкурсі «Студентська Весна - 2020»

23 вересня у Харківському муніципальному центрі культурних ініціатив традиційно відбувся відбірковий етап щорічного міського конкурсу художньої самодіяльності «Студентська Весна - 2020», в якому взяли участь понад 30 вишів Харківщини.
Національний університет цивільного захисту України представили творчі колективи у різних номінаціях, а саме:

• «Вокал» - вокальний ансамбль «Аніма» під керівництвом Тетяни Репіної;
  • «Хореографія» - танцювальний колектив «Флейм» під керівництвом Віктора Кульбакіна;
  • «Театральний жанр» - театральна студія «Лицедій» під керівництвом Миколи Целуйка;
  • «Інструментальний жанр» був представлений солістами: Сомедовим Романом (рояль), Єрмоленком Іваном (саксофон), Найпак Катериною (бандура).

Оцінювало талановиту молодь Харківщини компетентне журі, заслужені митці та діячі культури.
Тож чекаємо на позитивний результат та церемонію нагородження!

Прес-служба НУЦЗУ