В НУЦЗ України відбулися виїзні комплексні практичні заняття на навчальному полігоні

25 та 26 квітня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України провели виїзні комплексні практичні заняття на базі навчального полігону Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Учасниками заняття з теми «Гасіння пожеж та ліквідація наслідків надзвичайної ситуації», яке провели  науково-педагогічні працівники кафедри Ігор Грицина, Костянтин Остапов, Дмитро Дубінін та Сергій Шевченко, стали здобувачі вищої освіти 3-го курсу факультету пожежної безпеки. Під час проведення заходу курсанти відпрацювали дії щодо оперування вогнегасними струменями, гасіння внутрішніх пожеж, різних варіантів деблокування постраждалих за допомогою гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального інструменту. Було відпрацьовано схеми стабілізації нестійких конструкції під час деблокування постраждалих з-під елементів зруйнованої будівлі, укладання постраждалих на ортопедичну дошку, надання домедичної допомоги постраждалим у завалі та транспортування їх з небезпечної зони до місця надання медичної допомоги. Також під час заходу курсанти відпрацювали налагодження похилої переправи з метою транспортування постраждалих на ортопедичній дошці з поверхів будівель.