В НУЦЗУ відбулися навчально-тренінгові заняття щодо безпеки дорожнього руху

22 грудня в Національному університеті цивільного захисту України відбулися навчально-тренінгові заняття щодо безпеки дорожнього руху.

Додаткові організаційно-практичні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху провели фахівці Управління патрульної поліції в Харківській області для працівників університету - водіїв службового автотранспорту, власників транспортних засобів, пішоходів.

На тренінгових заняття було доведено інформацію про статистику ДТП в Україні та системі ДСНС, обговорені питання щодо швидкісного та дистанційного режимів на дорогах міста й поза ним, руху у вечірній час, безпеки учасників дорожнього руху — спецавто: карета швидкої, пожежне і поліцейське авто; правил поведінки водія під час перетинання блокпостів та комендантської години тощо. Також правоохоронці за допомогою алкоокулярів продемонстрували вплив алкоголю на водія під час керування транспортними засобами. Усі зацікавлені мали змогу спробувати, як саме бачить «світ» водій напідпитку, вдягнувши спеціальні окуляри  "Drunk Busters googles", що імітують зір людини у стані сп'яніння.