В НУЦЗУ відбулося розширене засідання вченої ради

30 серпня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося розширене засідання вченої ради, де ректор закладу вищої освіти Володимир Садковий підбив підсумки роботи університету протягом 2020/2021 навчального року та визначив завдання на 2021/2022 н р . За підсумками навчального року співробітникам університету було вручено нагороди та відзнаки. На засіданні виступив із доповіддю про підсумки навчально-методичної роботи за 2020/2021 н р. проректор з навчальної та методичної роботи Олег Назаров. Також інформацію про діяльність підрозділів університету довели присутнім проректори за напрямами.

Упродовж 2020-2021 навчального року колектив університету виконав великий обсяг робіт щодо забезпечення освітнього процесу, вдосконалення якості підготовки фахівців для ДСНС, розвитку закладу вищої освіти, зміцнення його зовнішніх зв’язків, удосконалення матеріально-технічної бази та практичної складової підготовки здобувачів вищої освіти.