В НУЦЗУ відбулося засідання Комісії академічної доброчесності

08 жовтня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося засідання Комісії академічної доброчесності. На заході були присутніми керівники проєктних груп освітніх (освітньо-наукових) програм, серед них - проректор з навчальної та методичної роботи Олег Назаров, проректор з наукової роботи Володимир Андронов, а також був присутнім проректор з персоналу Андрій Титаренко. Комісія розглянула питання щодо плану роботи Комісії академічної доброчесності Національного університету цивільного захисту України на 2020/2021 навчальний рік. Під час роботи члени комісії обговорили питання щодо механізмів впровадження принципів академічної доброчесності для здобувачів вищої освіти, ад’юнктів, аспірантів та докторантів першого курсу навчання, розробки ефективної схеми інформування про академічну доброчесність.

Прес-служба НУЦЗУ