Виїзне практичне заняття у медичному реабілітаційному центрі м. Харків кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін та кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету

18 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Соціальний захист та безпека» та другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо професійної програми «Психологічна та соціальна реабілітація» разом із викладачем кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін Тетяною Ващук провели виїзне практичне заняття на базі міського медичного реабілітаційного центру у місті Харків.

З роботою реабілітаційного центру здобувачів вищої освіти ознайомила головний лікар центру. Здобувачі дізналися про особливості соціально-психологічної та соціально-медичної реабілітації на базі центру, ознайомилися з послугами, які надає реабілітаційний центр.

Представники центру, викладачі та здобувачі вищої освіти залишилися задоволеними плідною та цікавою співпрацею. Було вирішено проводити подібні заняття та освітню співпрацю надалі, вдосконалення освітніх компонентів, в тому числі й в контексті обговорення змісту освітніх програм «Соціальний захист та безпека» та «Психологічна та соціальна реабілітація».