Випуск молодих фахівців НУЦЗУ - в ефірі ЗМІ

У Національному університеті цивільного захисту України — випускний
Репортаж Анни Почапської, ТРК Р-1

В НУЦЗУ відбувся урочистий випуск молодих фахівців
Репортаж Вікторії Бондаренко, ТРК Сімон

280 молодих фахівців поповнили лави ДСНС України
Репортаж Ксенії Лукош, ТРК Інформбюро

14 червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск молодих спеціалістів 2019 року, які поповнили лави Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
280 колишніх курсантів та студентів отримали дипломи про вищу освіту, 29 з них – з відзнакою. 151 "новоспечений" лейтенант продовжить свою службу в підрозділах ДСНС. Уже наступного дня молоді фахівці займуть свої робочі місця в Державній службі надзвичайних ситуацій в різних областях України. Ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий зазначив, що заробітна плата спеціалістів становитиме майже 10 тисяч гривень.
Команда "ІнформБюро" поспілкувалася з випускниками. Один з них розповів, що ще будучи школярем, врятував дівчину, котра тонула. Саме тоді й вирішив пов’язати своє життя з такою важкою та небезпечною професією – став рятувальником.
Подробиці – далі у сюжеті.