Здобувачі вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ проходять стажування у практичних підрозділах ГУ ДСНС України у Харківській області

З 17 січня здобувачі вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України проходять стажування на посадах командира відділення та начальника караулу у Державних пожежно-рятувальних частинах ГУ ДСНС у Харківській області.

Практична підготовка для здобувачів вищої освіти проходить у формі добового чергування у ДПРЧ-3 – на посаді командира відділення для курсантів 3-го курсу, а в ДПРЧ-4  –  на посаді начальника караулу для курсантів 4-го курсу.

Протягом стажування курсанти вивчають керівні документи, відомості про оперативно-тактичну характеристику підрозділу служби цивільного захисту, структуру та організацію роботи, обов’язки на посадах командира відділення та начальника караулу. Вони беруть участь у ліквідації наслідків пожеж, дорожньо-транспортних пригод та набувають практичних навичок щодо організації та ведення оперативних дій.