І етап патріотичної акції Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту «Естафета поколінь» (20 квітня 2019 року)

20 квітня на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся І етап патріотичної акції «Естафета поколінь». Учасниками урочистого патріотичного заходу стали заступник Голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту - начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ОРС ЦЗ ДСНС України Олександр Алімов, перший проректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Коврегін, особовий склад органів і підрозділів ДСНС України, які виконували завдання у зоні АТО, представники територіальних органів і підрозділів ДСНС України, керівництво, науково-педагогічні працівники, курсанти та студенти НУЦЗУ, почесні гості, представники громадськості.
У рамках акції відбулося нагородження відзнаками Асоціації кращих працівників територіальних органів і підрозділів цивільного захисту за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності.
Так, відзнакою Асоціації «Орденом - «ЧЕСТЬ І СЛАВА» заохочено молодшого сержанта - Вінника Максима Костянтиновича, пожежного-рятувальника 18-ДПРЧ м. Харкова ГУ ДСНС України у Харківській області, учасника АТО; старшого прапорщика - Євенка Віталія Миколайовича, командира відділення 26-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів, учасника АТО; старшого прапорщика - Міхаревича Сергія Васильовича, командира відділення 52-ДПРЧ смт Золочів ГУ ДСНС України у Харківській області, учасника АТО; Приходька Юрія Олександровича, начальника медико-санітарної частини НУЦЗУ, члена ветеранської організації університету Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, полковника служби цивільного захисту у відставці, учасника АТО; прапорщика - Ришка Віталія Миколайовича, командира відділення 5-ДПРП ГУ ДСНС України у Запорізькій області, учасника АТО; прапорщика - Шевченка Віктора Володимировича, старшого сапера відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області, учасника АТО. Відзнакою Асоціації «Медаллю - «ГЕРОЙ-РЯТІВНИК» нагороджено старшого лейтенанта - Полового Анатолія Дмитровича, начальника караулу 1-ДПРЧ (м. Полтава) 1-го державного пожежно-рятувального загону (м. Полтава) ГУ ДСНС України у Полтавській області, учасника АТО; прапорщика - Чебишева Сергія Панасовича, командира відділення 2-ДПРЧ (м. Полтава) 1-го державного пожежно-рятувального загону (м. Полтава) ГУ ДСНС України у Полтавській області, учасника АТО. Відзнакою Асоціації «Медаллю - «ЗА ВІДВАГУ НА ПОЖЕЖІ» заохочено молодшого сержанта - Лазоренка Сергія Сергійовича, пожежного-рятувальника 11-ДПРЧ 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, учасника АТО.
Також багато співробітників ДСНС, курсантів та студентів НУЦЗУ було нагороджено відзнакою Асоціації «Медаллю - «ЗА ДОБЛЕСТЬ І ЗВИТЯГУ», Грамотою Величі, Честі і Достоїнства, Почесною грамотою Асоціації, а також оголошено Подяку Асоціації.
Цей захід був започаткований у 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту.  Метою цього заходу є активізація духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих працівників.
За цей період відзнаками Асоціації, серед яких «Орден - «ЧЕСТЬ І СЛАВА», медалі «ГЕРОЙ-РЯТІВНИК», «ЗА ДОБЛЕСТЬ І ЗВИТЯГУ», «ЗА ВІДВАГУ НА ПОЖЕЖІ» нагороджено  понад сто  осіб рядового і начальницького складу, працівників ДСНС України.
Учасників та гостей свята вітали творчі колективи НУЦЗУ: вокальний «Аніма» під керівництвом Тетяни Репіної із піснею «Повертайся солдате», танцювальний “Флейм” із танком «Тримай мене міцно» під керівництвом Віктора Кульбакіна, театральна студія «Лицедії» із композицією «Бійці-Побратими». Захід супроводжував духовий оркестр університету.