ІІІ етап патріотичної акції Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту «Естафета поколінь» (6 жовтня 2017 року)

6 жовтня у клубі Національного університету цивільного захисту України під егідою Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту відбулися урочисті заходи ІІІ етапу патріотичної акції «Естафета поколінь». Майже тридцять працівників підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які виконували завдання у зоні АТО, із шести областей нашої держави з’їхались до Харкова для привітання та отримання нагород.
На заході були присутніми заступник голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту - начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ОРС ЦЗ ДСНС України Алімов Олександр Федорович, ректор Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, голова громадської ветеранської організації «Об’єднання ветеранів Головного управління» Завада Володимир Михайлович; представники Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, голова ради ветеранів Національного університету цивільного захисту України Мєтєльов Олександр Володимирович, особовий склад органів і підрозділів ДСНС України, які виконували завдання у зоні АТО, представники територіальних органів і підрозділів ДСНС України, науково-педагогічні працівники, курсанти та студенти НУЦЗУ, почесні гості.
Проведення патріотичної акції «Естафета поколінь» започатковано у 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту. Метою цього заходу є активізація духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих працівників.
Вітали присутніх та вручали нагороди заступник голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Олександр Алімов і ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий. Так, за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО й під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та за результатами службової діяльності, відзнакою Асоціації «Орденом «Честь і Слава» нагороджено - 6 працівників підрозділів ДСНС України в областях, відзнаками Асоціації «Медаллю «За відвагу на пожежі» та «Медаллю «За доблесть і звитягу» нагороджено 21 учасник АТО. Серед них — працівники Національного університету цивільного захисту України: фельдшер амбулаторно-поліклінічного відділення медико-санітарної частини Роман Зеленський, водій автомобільного відділення групи автотранспортного забезпечення молодший сержант Василь Кравцов, начальник сектора продовольчого забезпечення відділу матеріального забезпечення Володимир Подорваний.
Почесні грамоти, грамоти та подяки Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту отримали курсанти і студенти університету. Так, Почесною грамотою нагороджено рядового Дудника Валерія, курсанта 3-го курсу факультету пожежної безпеки; рядового Кременєва Романа, курсанта 4-го курсу соціально-психологічного факультету; грамотою — рядового Дорошенко Дар’ю, курсанта 4-го курсу факультету пожежної безпеки; рядового Онацьку Анастасію; курсанта 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил; подякою - рядового Сенченко Валерію, курсанта 4-го курсу факультету цивільного захисту; Кукаву Роланда, студента 5-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки.
Орденом «Величі і Пошани» нагороджено Мєтєльова Олександра Володимировича – декана факультету техногенно-екологічної безпеки, голову ради ветеранів Національного університету цивільного захисту України.
Присутні вшанували пам'ять загиблих працівників ДСНС хвилиною мовчання, а також було покладено квіти до пам’ятника загиблим працівникам служби цивільного захисту. Учасників та гостей свята вітали творчі колективи НУЦЗУ: вокальний “Аніма” із композицією «Офіцери», танцювальний «Флейм» із композицією «Сини України» та «Мир над Україною», а також театральна студія «Лицедій» із літературною композицією «Воїни АТО».
Захід супроводжував духовий оркестр університету.