Голова ради ветеранів НУЦЗУ став учасником Всеукраїнської конференції та семінар-наради голів ветеранських організацій в областях (24 листопада 2015 року)

24-25 листопада у Києві пройшла IX Всеукраїнська конференція та семінар-нарада голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
На заході були присутніми Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктор Доманський, Голова Держслужби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко, радник Міністра внутрішніх справ України Віктор Дорошенко, директор Департаменту соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Міністерства соціальної політики України Ольга Дейнега, Голова Координаційної ради всеукраїнських ветеранських організацій України Віктор Палій, керівники обласних рад ветеранів служби цивільного захисту, центральних органів виконавчої влади, серед учасників – голова ради ветеранів Національного університету цивільного захисту України Олександр Мєтєльов.
Виступаючи перед присутніми Голова ДСНС України Микола Чечоткін зазначив, що ветеранський рух відіграє важливу роль у патріотичному вихованні підростаючого покоління, професійному становленню молодих спеціалістів Служби порятунку. Спільними зусиллями, наголосив Микола Олександрович, зможемо виховати ще не одне покоління професійних вогнеборців та підняти на зовсім інший рівень ветеранський рух служби цивільного захисту.
За вагомий внесок у розвиток історико-культурної спадщини, національно-патріотичне виховання молодих спеціалістів сил цивільного захисту Голова Служби нагородив голів Вінницької, Херсонської, Київської обласної ветеранських рад Подяками ДСНС України.

Грамотою «Величі, Честі і Достоїнства» Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту була заохочена діяльність ветеранської організації Національного університету цивільного захисту України  за активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціальний та правовий захисту ветеранів і членів їх сімей, розвиток ветеранського руху, активну участь у національно-патріотичному вихованні молодих спеціалістів служби цивільного захисту, підростаючого покоління та молоді. У цьому також велика заслуга представників відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи, сектора звязків зі ЗМІ та роботи з громадськістю, музею навчального закладу.
У свою чергу, Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктор Доманський вручив рятувальникам, які брали участь у ліквідації масштабних пожеж, у тому числі на нафтобазі “БРСМ-нафта” відомчі відзнаки Асоціації – “Герой-рятівник”, “За відвагу на пожежі”.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-рятувальників, які загинули під час виконання службових обов’язків.
У перший день роботи конференції учасники обговорили питання соціального, медичного, правового захисту ветеранів, членів їх сімей, а також подальшого розвитку історико-культурної спадщини, професійного становлення молодих спеціалістів Служби порятунку.
Наступного дня, 25 листопада, робота ветеранського форуму тривала на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту ДСНС України. Цього дня було заслухано доповіді голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту. Із доповіддю «Роль музеїв бойової і трудової слави навчальних закладів системи ДСНС України з питань національно-патріотичного виховання дошкільної та шкільної молоді. Проблеми та шляхи їх вирішення» виступив голова ради ветеранів Національного університету цивільного захисту України Олександр Мєтєльов.