Семків Олег Михайлович

Проректор - начальник відділу організації служби
полковник служби цивільного захисту
доктор технічних наук, професор

Семків Олег Михайлович – т.в.о. ректора НУЦЗ України, полковник служби цивільного захисту, доктор технічних наук, професор. Народився 16 квітня 1971 року в с. Нижній Струтин Рожнятівського району Івано-Франківської області. Трудову діяльність розпочав столяром-збірником Н. Струтинської меблевої фабрики у 1988 році після закінчення середньої школи. З 1989 по 1992 рік проходив дійсну військову строкову службу, а після звільнення в запас вступив на навчання до Харківського інституту пожежної безпеки МВС України. Інститут закінчив у 1997 році та для подальшого проходження служби був залишений у цьому навчальному закладі. Послідовно обіймав посади заступника начальника курсу, начальника курсу. З метою поглиблення своїх професійних знань у 2002-2003 роках проходив службу у практичних підрозділах пожежної охорони Харківської області, після чого повернувся до рідного навчального закладу, який на той час був уже Академією пожежної безпеки України. З 2003 року його службова діяльність пов’язана з відділом організації служби, у 2007 році Семків О.М. призначений на посаду проректора-начальника відділу організації служби. За розподілом службових обов’язків він відповідав за організацію несення всіх видів служби в університеті, спеціальну, стройову та фізичну підготовку особового складу. За особистий внесок у справу підготовки фахівців для органів і підрозділів цивільного захисту має ряд нагород та заохочень. 13 червня 2023 року призначений т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України.