27 липня на базі спортивного комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ відбулися змагання з гімнастики (підтягування на перекладині) серед чоловіків та згинання і розгинання рук в упорі лежачи серед дівчат в залік «Спартакіади-2022" серед курсів факультетів Національного університету цивільного захисту України.

За результатами спортивного заходу командні місця розподілились:

І  місце посіла команда3-го курсу факультету пожежної безпеки;

ІІ місце - команда 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил;

ІІІ місце - команда 2-го курсу факультету пожежної безпеки.

Особисто серед жінок місця розподілились таким чином:
І місце – з результатом 39 р.  посіла  Добринска Валерія (2-й курс, факультет пожежної безпеки);
ІІ місце – з результатом 31 р.  посіла Бажанова Катерина (2-й курс, факультет оперативно-рятувальних сил);
ІІІ місце – з результатом 23 р.  посіла Рикова Вікторія ( 1-й курс, факультет цивільного захисту).
Особисто серед чоловіків місця поділили:
І місце – з результатом 28 р. посів Пікалов Михайло (1-й курс, факультет пожежної безпеки);
ІІ місце – з результатом 27р.  посів Шинкаренко Андрій (2-й курс, факультет пожежної безпеки);
ІІІ місце – з результатом 26 р.  посів Тарусін Дмитро ( 1-й курс, факультет оперативно-рятувальних сил).

Вітаємо переможців змагань та бажаємо подальших перемог !!!!