Т.в.о. ректора НУЦЗ України Олег Семків привітав здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників з Днем української Державності.Через війну освітній процес організовано у структурному підрозділі вишу Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Найкращих вихованців НУЦЗ України заохотили грамотами. Керманич вишу наголосив: наразі Україна виборює свою незалежність,  мирне життя та щасливе майбутнє, а тому курсанти повинні сумлінно вчитися і набувати нових знань та навичок, які дуже потрібні для допомоги українцям у надзвичайних ситуаціях.

Для тих, хто продовжує працювати у Харкові, організували урочистості на фасаді НУЦЗ України. Розпочали заходи з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих українських захисників. На жаль, 20 випускників вишу віддали своє життя, виконуючи службові обов’язки. Їх подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Після промови т.в.о. ректора Олега Семківа пролунав Державний Гімн - і на фасаді НУЦЗ України підняли Державний Прапор. За високий професіоналізм та з нагоди Дня української Державності працівникам  вишу вручили грамоти та подяки.