Ранок неділі курсантів Національного університету цивільного захисту України розпочався зі спортивної риболовлі на річці Дніпро. Вихованцям університету вдалося спіймати чималий улов, після чого всю рибу було випущено назад до річки.
Під час державно-правового інформування особовому складу було доведено інформацію за двома темами «19 червня – День медичного працівника» та «22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні». Далі - перегляд новин з фронту.
Вихідні дні для кожного із курсантів завершилися по-різному: прогулянкою в парку «Сосновий бір», відвідуванням пейнтбольного клубу, переглядом кінофільмів.
Вихідні дні майбутніх фахівців-піротехніки, які проходять навчання в Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС, пройшли також насичено спортивно – прийняттям нормативів з КСВ, та пізнавально – екскурсією до міста-героя Харків.