Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції і заступник начальника відділу організації служби зустрілися зі слухачами магістратури управління факультету цивільного захисту НУЦЗУ

11 вересня начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Національного університету цивільного захисту України Станіслав Скляров зустрівся зі слухачами магістратури управління. Він ознайомив з вимогами Закону України «Про запобігання корупції» та про культуру поведінки у соціальних мережах.
Також на зустрічі був присутній заступник начальника відділу організації служби Олексій Щербак. Він проінструктував слухачів щодо належного несення служби начальниками патруля. Нагадав, що такий вид служби є невід’ємним та обов’язковим для молодих лейтенантів, тому запевнив поставитись до цієї справи з відповідальністю.
У свою чергу, слухачі магістратури управління уважно слухали та задавали важливі для них питання.