Робоча нарада з курсантами 4-го курсу факультету пожежної безпеки

4-го лютого в конференційному залі полковником служби ЦЗ Роміним Андрієм Вячеславовичем було проведено робочу нараду з курсантами 4-го курсу, що виявили бажання продовжити навчання в університеті за освітнім ступенем магістра. На нараду було запрошено  начальника навчально-методичного відділу полковника служби ЦЗ Морозова Андрія Івановича та начальника сектора з питань запобігання та виявлення корупції полковника служби ЦЗ Склярова Станіслава Олександровича. Полковник служби ЦЗ Морозов А. І. проінформував про порядок та правила вступу до магістратури управління, а полковник служби ЦЗ Скляров С.О. – про вимоги антикорупційного законодавства. Курсанти із зацікавленням вислухали інформацію та прийняли її до уваги.