Конференції

 

 
Однією зі складових науково-дослідної діяльності Національного університету цивільного захисту України є організація та проведення науково-практичних та науково-технічних конференцій. Їх метою є підтримка науки, налагодження творчих контактів між студентами, ад’юнктами, аспірантами й молодими вченими, обмін науковими ідеями та результатами досліджень, стимулювання інтересу до науково - дослідницької діяльності та виявлення творчого потенціалу молоді. За час існування Національного університету цивільного захисту України на його базі було проведено більш ніж 50 конференцій. Щорічно в НУЦЗ України проводиться 5 – 10 конференцій за напрямками:
 
 
Щороку у березні-квітні співробітники відділу організовують та проводять Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». З моменту першої наукової конференції курсантів, що відбулася 22 квітня 1997 року в стінах нашого навчального закладу, пройшло багато часу. За цей термін в нашому професійному житті відбулися значні зміни. Відображенням цих змін стала тематика конференції, яка охоплює питання профілактики надзвичайних ситуацій, організації управління діяльністю підрозділів цивільного захисту, гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт, аварійно-рятувальної та спеціальної техніки, інформаційних технологій та математичного моделювання, психологічного забезпечення цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, екологічних проблем, комунікативної компетенції фахівця системи цивільного захисту.
У конференції традиційно беруть участь наші колеги з Болгарії, Польщі, Німеччини, Азербайджану, Туркменістану та інших країн.