Фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту стала учасницею Всеукраїнської науково-дискусійної платформи «Виклики толерантності в умовах російської агресії»

16 листопада в онлайн форматі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська науково-дискусійна платформа «Виклики толерантності в умовах російської воєнної агресії», яка приурочена до Міжнародного дня толерантності.

Метою конференції було створення науково-дискусійної платформи для обговорення питань: людина як найвища цінність, права і свободи людини та громадянина в умовах воєнної агресії; міжнародне гуманітарне право (Женевської конвенції): виклики сьогодення; протидії дискримінації за ознакою статі, запобігання та реагування на гендерно обумовлене насильство в зоні воєнного конфлікту та інші.

Учасниками заходу стали представники закладів вищої освіти і науково-дослідних установ.

Під час конференції Софія Богомазова фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України представила доповідь з теми «Особливості впливу війни в Україні на жінок Національного університету цивільного захисту України», яка увійде до збірника тез науково-дискусійної платформи.