Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗ України стала учасницею заходу з нагоди відзначення 20-ї річниці Міжнародного дня миротворців ООН

29 травня відбувся захід з нагоди відзначення 20-тої річниці Міжнародного дня миротворців ООН.

Засідання пройшло у змішаному формат на базі Харківського дипломатичного клубу за участі керівництва та представників Департаменту міжнародного співробітництва, Департаменту у справах сім'ї молоді та спорту, Департаменту по роботі з громадськими об'єднаннями, закладів вищої освіти Харкова та апарату управління та національних підрозділів Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» AISP/SPIA України, Чехії, Словаччини, Бельгії, Норвегії, Австрії.

Від Національного університету цивільного захисту України на заході була присутня старша лейтенантка служби цивільного захисту Софія Богомазова, фахівчиня (з гендерної рівності).

Під час заходу відбулася онлайн-презентація історії миротворчих операцій під егідою ООН, були представлені основні етапи становлення і перспективи міжнародного миротворчого руху. Обговорені проєкти щодо міжсекторального співробітництва у сфері гуманітарного реагування.