Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗ України взяла участь у онлайн-форумі «Професія без обмежень»

14 лютого у режимі онлайн-конференції відбувся Форум «Професія без обмежень», метою якого було обговорення особливостей подолання гендерних стереотипів при виборі майбутньої професії та створення позитивного іміджу жінок ризиконебезпечних професій. Онлайн-форум організовано за ініціативи Ізюмського ліцею №11 Ізюмської міської ради, у співпраці з Центром гендерної культури.

Під час конференції виступили представниці «не жіночих» професій, серед яких лейтенантка служби цивільного захисту Софія Богомазова, фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України, яка виступила з мотиваційною промовою щодо важливої паритетної участі жінок сектору безпеки і оборони у мирних переговорах і прийнятті рішень з питань запобігання та розв’язання конфліктів.