Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗ України взяла участь у тренінгу для представників та представниць правоохоронних органів системи МВС

З 7 по 9 вересня у Києві тривав тренінг з питань підвищення обізнаності щодо положень Стамбульської конвенції, Національного плану дій 1325 та Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року.

Національний університет цивільного захисту України представила фахівчиня (з гендерної рівності) Софія Богомазова. Серія тренінгів організована за ініціативи Української асоціації представниць правоохоронних органів (УАППО).

Під час навчальних заходів  учасників ознайомили із ключовими аспектами Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» та Конвенцією Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цим явищем.

Крім того, запрошені фахівці вдосконалили практичні навички щодо реалізації політики гендерної рівності в органах та системах МВС, визначили форми та методи запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі та сексуальним домаганням, засвоїли правила надання першої психологічної допомоги та підтримки людини, яка пережила втрату.