Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗ Ураїни стала учасницею тренінгу з питань інклюзії, гендеру та інвалідності

20 жовтня у рамках реалізації проєкту «Підтримка забруднених мінами та вибухонебезпечними залишками війни громад та відповідальних сторін» в Харкові відбувся тренінг  «Інклюзивний підхід».

Тренінг відбувся за ініціативи Коаліції “Харківщина-1325” та Данської Ради у справах Біженців в Україні. Від Національного університету цивільного захисту України на заході була присутньою фахівчиня (з гендерної рівності) Софія Богомазова.

Під час тренінгу учасники були ознайомлені з основними питаннями щодо надання допомоги особам з інвалідністю відповідно до основних правил етики взаємодії з різними людьми, зазначених у довіднику безбар’єрності, а також розглянули основні питання щодо складових понять «безбар’єрності», «доступності» та «інклюзивності».