Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗУ стала учасницею засідання Коаліції «Харківщина 1325»

Днями на базі ГО «Центр гендерної культури» відбулась зустріч щодо обговорення результатів аналізу організаціями-членами Коаліції «Харківщина 1325» Регіонального плану заходів з реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

На засіданні також було розглянуто Гендерну карту показників для оцінки відповідності обласних та місцевих планів дій 1325 до Національного плану дій з виконання Резолюції  Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

Софія Богомазова фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України наголосила на важливості детального аналізу даної Гендерної карти показників та подальшому її використанні в процесі виконання Регіонального плану заходів з реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.