Фахівчиня (з гендерної рівності) та старший психолог сектору психологічного забезпечення провели для здобувачів вищої освіти НУЦЗ України тренінгові заняття з питань підвищення гендерної обізнаності

13, 16 та 17 жовтня для здобувачів вищої освіти I курсу навчання Національного університету цивільного захисту України відбулися тренінгові заняття з теми «Підвищення обізнаності щодо забезпечення гендерної політики у закладі вищої освіти».

Під час проведення навчання фахівчиня (з гендерної рівності) університету Софія Богомазова ознайомила здобувачів вищої освіти із загальними поняттями щодо забезпечення дотримання гендерної політики та особливостей створення гендерночутливого середовища майбутніх фахівців сектору безпеки й оборони.

Також старший психолог сектору психологічного забезпечення Іван Пономаренко наголосив на важливості збереження ментального здоровʼя та застосування методів психологічної самодопомоги.

Крім того, в ході тренінгового модуля учасники та учасниці були ознайомлені з особливостями забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків відповідно до законів України: «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».