Фахівчиня (з гендерної рівності) університету стала учасницею зустрічі з питань координації взаємодії закладів вищої освіти системи ДСНС України

24 квітня Софія Богомазова, фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України, стала учасницею тематичної онлайн-зустрічі з питань координації взаємодії закладів  вищої освіти системи ДСНС України щодо забезпечення дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Зустріч відбулась під головуванням завідувачки сектору гендерної рівності Юлії Малігонової.

В ході онлайн-зустрічі розглядалися питання щодо ознайомлення осіб рядового і начальницького складу університету з Інформаційною пам’яткою щодо протидії та недопущення випадків домашнього насильства; проведення опитування щодо задоволеності жінок системи ДСНС створеними умовами для служби/праці; організації та участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції курсантів, студентів, ад’юнктів (аспірантів) «Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених».

За підсумками засідання були погоджені питання щодо подальших дій фахівців з гендерної рівності закладів вищої освіти системи ДСНС України щодо забезпечення дотримання рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.