Курсанти НУЦЗУ – призери Чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок

Змагання відбувалися у м. Кривий Ріг з метою подальшого розвитку виду спорту та його популяризації в Україні, активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях, підвищення рівня майстерності спортсменів, а також відбору найсильніших до національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях.

Спортсмени університету у складі збірної команди Харківської області стали активними учасниками цього заходу та у запеклій боротьбі вибороли наступні місця: 2-ге місце у ваговій категорії до 88 кг (бойовий розділ) здобув курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Дмитро Шалдишов; 3-тє місце у ваговій категорії до 64 кілограмів (спортивний розділ) посів курсант  2-го курсу ФПБ Іван Налегач; 3-тє місце у ваговій категорії понад 98 кілограмів (спортивний розділ) за курсантом 3-го курсу ФПБ Єгором Яременко.

У командному заліку спортсмени Харківської області вибороли 2-ге місце. Тренер - викладач кафедри фізичної підготовки Олександр Хмелюк.