Курсанти та науково-педагогічні працівники НУЦЗУ стали учасниками відкриття виставки «Ато-ООС очима сучасних митців»

01 жовтня у ЄрміловЦентрі відбулося відкриття виставки «Ато-ООС очима сучасних митців».

Виставка організована за підтримки Центру сучасного мистецтва «Єрмілов Центр», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківської обласної організації «Спілка ветеранів АТО», військових частин, з’єднань та закладів вищої освіти Харківського гарнізону. Організаторами виставки є Харківська організація Національної спілки художників України та Харківський клуб «Генерал».

Серед численних гостей учасниками заходу стали науково-педагогічні працівники та курсанти факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

У виставці бере участь понад 50 професійних митців Слобожанщини, які надали для експонування понад 150 робіт із усіх видів класичного та некласичного образотворчого мистецтва (живопис, графіка, скульптура). Експозиція демонструє можливості передати узагальнений та конкретизований образ захисника Батьківщини і пов’язати цей образ із питаннями національної ідентичності. Також загострюються мотиви подвигу, патріотизму, виховання національно свідомої молоді, уславлення військового подвигу живих захисників та увічнення пам’яті загиблих за незалежність України.

Вихованці та науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України матимуть змогу відвідати виставку, робота якої триватиме до 10 жовтня.