Курсантка НУЦЗУ стала бронзовим призером ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист»

Днями у Києві на базі Національного авіаційного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист». Учасниками заходу стали майже 100 інтелектуалів із різних регіонів нашої держави.

Активну участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді взяли курсанти 3-го курсу факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України Дар’я Баштова, Владислав Масалітін та Тетяна Шаповалова. Для участі в інтелектуальному заході їх підготували професор кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту НУЦЗУ Олександр Соболь та доцент цієї ж кафедри Олександр Лєвтєров.

За результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист», дипломом ІІІ ступеня нагороджено Баштову Дар’ю. Вітаємо призера та учасників олімпіади і бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба НУЦЗУ