На навчальному полігоні НУЦЗУ для першокурсників відповідно до карантинних вимог розпочались заняття

13 липня для 150 першокурсників Національного університету цивільного захисту України на навчально-тренувальному полігоні, що розташований в урочищі Фігуровка, розпочались навчальні заняття. Заняття проходитимуть відповідно до карантинних вимог. Очолив табірний збір проректор Олег Семків. Науково-педагогічні працівники університету проведуть заняття з основ спеціальної та військової підготовки, пожежної та рятувальної справи. Курсанти відпрацьовуватимуть навички рятування людей на воді, гасіння пожеж, ліквідації наслідків будь-яких надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру, а також на них чекають фізичні випробування - легкоатлетичні кроси, навчальні переходи, чергування у навчальній пожежно-рятувальній частині.