Начальник кафедри та курсанти НУЦЗУ взяли участь у міжнародних навчаннях Rescue Days Ukraine 2019

19-21 червня 2019 року курсанти 3-5-их курсів факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ на чолі з начальником кафеди пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрієм Лісняком взяли участь у міжнародних навчаннях Rescue Days Ukraine 2019. Місштабний захід відбувся у с. Городище на полігоні аварійно-рятувального загону спеціального призначення Рівненського гарнізону ДСНС України. В ході навчань курсанти змогли ознайомитись із сучасними тенденціями в ґалузі проведення аварійно-рятувальних робіт. На навчаннях було організовано 4 навчальних місця для теоретичних занять та 8 навчальних місць для відпрацювання навичок рятування людей і ліквідації наслідків аварійних ситуацій. Спікерами на навчальних місцях виступили українські рятувальники, що пройшли відповідну підготовку у Польщі. В процесі навчань курсанти змогли поглибити свої знання з організації аварійно-рятувальних робіт, поспілкуватись з українськими та польськими колегами та подискутувати з певних моментів. Відвідування таких заходів дає можливість не лише навчатись, ділитись досвідом, підвищувати свої професійні навички, але й не відставати від світових тенденцій.

Прес-служба НУЦЗУ