Наприкінці січня на офіційному сайті www.webometrics.info оприлюднений рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities 2024 (Edition 2024.1.1).

За оприлюдненими результатами, Національний університет цивільного захисту досяг найвищих показників у напряму підготовки кадрів для системи МВС та інших силових структур України, посівши 67 місце. Загалом, у рейтингу було представлено 299 кращих вишів нашої держави. На Європейському рівні університет посів 4260 місце, а на світовому рівні 6603 місце.

Webometrics Ranking of World's Universities є один з найбільш авторитетних міжнародних рейтингів університетів світу. Він формується вже протягом 20 років та охоплює понад 30 тисяч університетів з усього світу.

Рейтинг складається на підставі декількох показників, одним з яких є місце університету у рейтингу цитування Google Scholar. Головна ідея рейтингу полягає в оцінюванні наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представленості університету у вебпросторі.