Національний університет цивільного захисту України є першим серед ЗВО сектору безпеки та оборони в рейтингу Webometrics Transparent Ranking-2024

Опубліковано черговий випуск рейтингу прозорості Top Universities by Google Scholar Citations (Webometrics), що відображає відповідність університетів принципам доброчесності й відкритості науки і визначає найкращі із закладів за цитуваннями у профілях його науковців в Google Scholar.

Національний університет цивільного захисту України вкотре піднявся у зазначеному рейтингу, посівши 25 місце серед усіх ЗВО України та став першим як серед ЗВО ДСНС, МВС, так і в цілому сектору безпеки та оборони України.

Порівнюючи із попередніми результатами, НУЦЗ України має збільшення кількості цитувань у Google Scholar на понад 13 тис. Його показник цитованості наразі складає 41711 позицій.