Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України стали тренерами школи для волонтерів "Open Volunteer School"

Сьогодні, у надскладний і небезпечний час волонтери також потребують допомоги. А особливо - певних навичок і знань для кращої орієнтації в навколишній ситуації та екстреного реагування на надзвичайні обставини.

Тож, 27 червня за ініціативи 1-го Харківського Гуманітарного Хабу і відбулося відкриття школи для волонтерів "Open Volunteer School". Вітав із цією подією присутніх проректор Національного університету з наукової роботи - начальник науково-дослідного центру Володимир Андронов. Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України також долучились до благородної справи як тренери.

Так, навчав волонтерів надавати домедичну допомогу, використовувати турнікети та інші підручні засоби для зупинки кровотечі, а також знайомив із вмістом аптечки волонтера начальник медико-санітарної частини університету Юрій Приходько. Начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Олександр Шевчук у режимі онлайн нагадав про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Щодо психологічної стійкості та профілактики вигорання волонтерів розповідав начальник сектору психологічного забезпечення Олексій Косолапов.

Як тренери і спікери до навчання волонтерів долучились і фахівці Національної поліції України, і практикуючі адвокати, і бізнес-тренери, і експерти міжнародних організацій.

Навчання тривають.