Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України завершили проведення навчально-тренувальних занять для волонтерів "Open Volunteer School"

Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України стали тренерами школи для волонтерів "Open Volunteer School", яка тривала з 27 липня до 01 серпня.

Так, 01 серпня про безпеку волонтерів в умовах бойових дій, фактори бойової обстановки та безпечної поведінки волонтерів, особливості взаємодії волонтерів з комбатами, а також комунікацію військовослужбовців розповів доцент кафедри військової підготовки Віталій Рютін.

Доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності Юлія Безугла ознайомила присутніх із організацією укриття населення у захисних спорудах.

Після закінчення навчально-тренінгових занять учасники  школи для волонтерів "Open Volunteer School" отримали сертифікати.