НУЦЗ України став співзасновником міжнародної науково-практичної конференції «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи»

8 лютого 2024 року науковці навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України сумісно з Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова провели міжнародну науково-практичну конференцію «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи».

Від Національного університету цивільного захисту України з привітальним словом виступила начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор Світлана Домбровська.

В рамках дискусії учасники конференції обговорили питання публічного управління у сфері національної безпеки, економіко-правові аспекти його реформування та удосконалення публічної служби в сучасних умовах державотворення за умов євроінтеграційного курсу розвитку України.

Познайомились з досвідом країн ЄС, яким з учасниками конференції поділились наші закордонні партнери. Матеріали подані науковцями навчально-науково-виробничого центру будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції.

Національний університет цивільного захисту України