Обговорили стан роботи у 2023-2024 навчальному році та обрали голів рад самоврядування: в НУЦЗ України відбулася Конференція здобувачів вищої освіти університету

16 травня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася Конференція здобувачів вищої освіти університету.  На заході був присутній т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігор Романюк. Студенти мали змогу підключитися за допомогою «Zoom» конференції. Під час заходу голова студентської ради соціально-психологічного факультету Кучеренко Вікторія звітувала перед здобувачами вищої освіти університету про стан роботи студентського самоврядування у 2023-2024 навчальному році.

На засіданні було представлено новообраних голів рад самоврядування факультетів, навчально-науково-виробничого центру та Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Під час Конференції курсанти та студенти мали змогу обговорити нагальні проблеми та внести пропозиції щодо покращення діяльності студентського самоврядування університету.

До складу студентського самоврядування університету увійшли 12 представників від усіх факультетів університету та 2 представники від Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

На Конференції здобувачів вищої освіти університету з 10 кандидатів обрано новий склад студентської ради університету, а саме:

-голова студентської ради університету - Кучеренко Вікторія;

-заступник голови студентської ради університету - Пікалов Михайло;

-керівник волонтерського руху - Тряпкін Кіріл;

-відповідальна особа з гендерних питань - Калашнікова Валерія;

-секретар - Бойченко Поліна.

Т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігор Романюк нагородив грамотами здобувачів вищої освіти за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість справі служіння українському народові, активну участь у громадському житті університету.