Працівники НУЦЗ України пройшли тренінгове навчання в рамках реалізації гендерної політики

18 квітня 55 науково-педагогічних працівників університету взяли участь в онлайн-тренінгу з теми “Запобігання та протидія проявам дискримінації, гендерно зумовленому та домашньому насильству”.

Захід відбувається у межах реалізації проєкту ДСНС у співпраці з Українським жіночим фондом «Жінки. Мир. Безпека: місцеві потреби – місцеві рішення» за підтримки уряду Королівства Нідерланди.

Під час тренінгу Наталя Тарасенко, гендерна експертка, голова Ради ГО "Паритет", радниця голови Житомирської ОДА з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків,
запобігання та протидії насильству за ознакою статі ознайомила учасників тренінгу із основними поняттями: сексизм, мобінг та сексуальні домагання; особливостями протидії гендерним стереотипам та гендерній нерівності.

Окрім цього, науково-педагогічними працівниками університету був визначений механізм щодо реагування на прояви дискримінації, гендерно зумовленого та домашнього насильства, а саме: визначена система міжвідомчої взаємодії у сфері надання послуг постраждалими.