Представник НУЦЗ України пройшов міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування на базі Вищої технічної школи (Республіка Польща)

З грудня 2020 року до квітня цього року заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України Роман Пономаренко пройшов міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування "Інновації в освіті. Інноваційні технології викладання фахових дисциплін" на базі Вищої технічної школи в місті Катовіце ( Республіка Польща).

Метою науково-педагогічного стажування було підвищення кваліфікації учасників стажування, оновлення їх теоретичних і практичних знань у зв’язку із підвищенням вимог до рівня кваліфікації та необхідності оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань педагогічними та науково-педагогічними працівниками.

Програма стажування включала, зокрема, участь у роботі ІІ Міжнародної наукової конференції «Роль науки та освіти в забезпеченні сталого розвитку» та науково-методичному семінарі «Досвід країн ЄС з організації викладання фахових дисциплін».

За результатами проходження стажування була видана колективна монографія польським науковим видавництвом (із присвоєнням індексу ISBN) та розміщена на сайті бібліотеки Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach.

Після закінчення стажування заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки університету Роман Пономаренко отримав сертифікат, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, що входить до Європейського Союзу, та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.