Представники НУЦЗ України стали переможцями районного етапу міського конкурсу «Молода людина року»

21 травня т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігор Романюк вручив нагороди переможцям районного етапу міського конкурсу «Молода людина року», організатором якого є комітет у справах сім’ї, молоді та спорту по Київському району Департаменту  у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Такі заходи, що мають за мету викрити найкращі лідерські здібності учасників, а також посприяти утвердженню соціального статусу в суспільстві, активізації життєвої позиції, розвиткові та удосконаленню духовних і моральних якостей, проводяться щороку. А протягом останніх шістнадцяти років представники Національного університету цивільного захисту України стають не тільки активними учасниками конкурсів, а і його численними переможцями та призерами.

Цьогоріч Національний університет цивільного захисту достойно представили, ставши лауреатами конкурсу, - фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Катерина Найпак у номінації «Діяльність у невиробничій сфері» та доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Роман Коваленко у номінації «Наукова діяльність».